Victron Skylla-IP65 24/35 1+1 120-240VAC Battery Charger [SKY024035000]
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AM-87882
UPC:
Description
Skylla-IP65 24/35 1+1 120-240VAC Battery Charger
Both models are available in two versions:
  • 3 full rated outputs
  • 1 full rated output together with an isolated 3A trickle charge output for a starter battery
Models:12V/70A & 24V/35A