Victron 325A/80V CNN Fuse f/Lynx Shunt [CIP140325000]
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AM-101857
UPC:
Description
325A/80V CNN Fuse for Lynx Shunt
Victron's 325A/80V fuse is designed to fit the Lynx Shunt VE. Can
Specifications:
  • Rated Amperage: 325A
  • Rated Voltage: 80V
  • Terminal Size: 10mm